İşlem Rehberi

Üye Olma 

Arsaciyiz.com’a bireysel ve kurumsal üyelerimiz ücretsiz üye olabilmektedir. Kurumsal üyelerimiz onaylanan üyelik işlemlerinin ardından 6 ay süreyle ilan verebilmektedir.

Daha sonrasında kurumsal üyelik devamını isteyen müşterilerimiz Arsaciyiz.com’un belirlediği ücret karşılığında kurumsal üye olabilmektedirler.


Üyelik Sözleşmesi

Üyelik sözleşmemiz sitemizden yazdırılabilir ve elektronik ortamda saklanmak üzere indirilebilir. Üyelerimiz herhangi bir zamanda sözleşmemize sitemiz üzerinden erişebilmektedir. Kurumsal üyelerimizin faturaları, kendilerine üyelik sonrasında gönderilmektedir.


Üyelik Aktifleme

Yeni üyelik yapmak isteyen müşterilerimize mail yoluyla aktifleme onayı gönderilmektedir ve onay sonrasında üyelikleri başlatılmaktadır.


Kişisel Verilerin Gizliliği

Arsaciyiz.com’a üye olurken ve sonrasındaki güncelleme işlemlerinizin ardından oluşan tüm bilgileriniz sizin onayınız olmadan 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üyelik sırasında bu paylaşımın aktiflenip/aktiflenmeyeceği seçilebileceği gibi, daha sonra da bu listelerden çıkmak mümkündür. 


Uyuşmazlık Durumu

Arsaciyiz.com ve üye arasında sağlanan Üyelik Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir. Taraflar arasında işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda Anadolu mahkemeleri ve icra daireleri münhasır yetkilidir. Bu uyuşmazlıklarda, Arsaciyiz.com defter ve kayıtları tek, kesin delil olacaktır. Üyelik Sözleşmesi kabul edildiğinde taraflar, elektronik ortamda ve web sitesi üzerinde gerçekleşen işlemlere ait, Arsaciyiz.com tarafından alınmış, bilgisayar çıktılarının da kesin delil niteliği taşıyacağı konusunda mutabık kalmış sayılırlar.