Kullanım Koşulları

Arsaciyiz.com herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. 

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (Aşağıda kısaca “kullanıcı” olarak anılacaktır.) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

- Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

- Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Arsaciyiz.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (Ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar vb.) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda iş birliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

Arsaciyiz.com'a kullanıcı olarak giriş yaptığınızda, arsa sahipleriyle iletişime geçip, arsa satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında arsa satışı gerçekleştiren kişilerle yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim Arsaciyiz.com sorumluluğunda değildir. 

Kullanıcı olarak Arsaciyiz.com'a giriş yaptığınızda Arsaciyiz.com, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için Arsaciyiz.com Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri Arsaciyiz.com kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır.

Kullanıcılar, üyelik başvuru formununda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek Arsaciyiz.com 'a üye olabilirler.

Görüş, öneri ve sorularınız için www.arsaciyiz.com'da yer alan iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.